Nasze momenty

Moja historia ...


Odkąd pamiętam, a wielu powiada że pamięć mam wyjątkowo dobrą, interesowałam się kosmetykami. Z pewnością nie ma w tym nic nadzwyczajnego, gdyż większość młodych dziewczyn przejawia podobne zainteresowania. Wielu także mawia, że jestem osobą odważną, kochającą wyzwania i nie będę temu zaprzeczała. Na potwierdzenie wspomnę, że swój pierwszy manicure miałam wykonany w wieku 13 lat, o czym nie wiedziała nawet moja Mama. Czas upływał a moje zainteresowania urodą i prawdziwym, naturalnym pięknem nie przemijały, mimo że studiowałam Zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim. Moje życie zmieniło się po trzecim roku studiów, kiedy to wyjechałam na kilka miesięcy do USA. Tam też narodził się pomysł na przyszłość, którą stała się moja firma - AP Beauty.

 
Anna Porczyk - Suchodolska
Kto się boi zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii. Andre Malraux

Historia AP Beauty ...


2006
Firma rozpoczęła swoją działalność w dniu 1-ego lutego 2006 r. jako jednoosobowa działalność gospodarcza. Pierwszy człon nazwy firmy wywodzi się od inicjałów jej właścicielki, Anny Porczyk-Suchodolskiej, jak również od słów american products, gdyż od samego początku firma działa w branży kosmetycznej w sektorze paznokci importując i dystrybuując na terenie Polski produkty z obszaru Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, światowego lidera w tej branży. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie przy ul. Kormoranów 14. Działalność została wpisana przez Prezydenta miasta stołecznego Warszawy pod numerem 419393.

2009
W marcu 2009 firma otworzyła biuro handlowe wraz z dodatkowym magazynem mieszczące się w Ząbkach k. Warszawy przy ul. Harcerskiej 3 B.

2011
Rok 2011 stał się dla firmy rokiem przełomowym. W branży paznokci doszło w tym czasie do rewolucji, spowodowanej pojawieniem się nowej generacji produktu, który łączy w sobie trwałość paznokci sztucznych z łatwością aplikacji i naturalnością klasycznych lakierów do paznokci. Lakiery hybrydowe, bo o nich mowa, w szybkim czasie i z ogromnym sukcesem zaczęły zdobywać uznanie w oczach zarówno klientów indywidualnych jak i profesjonalistów. Na początku 2011 rozpoczęła negocjacje z jedną z najbardziej prestiżowych i dynamicznie rozwijających się marek na rynku paznokci – amerykańską marką JESSICA i od 1 czerwca 2011 stała się jej wyłącznym przedstawicielem na terytorium Polski.

2012
Zdobycie przez firmę marki JESSICA wpłynęło bardzo pozytywnie na jej rozwój. Od wiosny 2012 firma zaczęła systematycznie brać udział w największych wydarzeniach branży kosmetycznej w Polsce jakimi są Targi dla Profesjonalistów BEAUTY FORUM.

2013
W roku 2013 działalność firmy AP Beauty została rozszerzona o ofertę szkoleniową, niezwykle dobrze odbieraną przez Profesjonalistów. Szkolenia odbywają się bezpośrednio w firmie przy ul. Harcerskiej 3 B w Ząbkach.

2014
W roku 2014 firma odniosła kolejny sukces wprowadzając do swojego portfolio na zasadach wyłączności dwie kolejne marki Mii oraz Belava. Mii to selektywna i ekskluzywna marka pochodząca z Wielkiej Brytanii specjalizująca się w makijażu beauty, dzięki której salony i gabinety mogą odnieść podobny sukces jak drogerie w centrach handlowych. Mii to połączenie niezaprzeczalnie najwyższej jakości produktów wraz z edukacją i niezbędnym wsparciem sprzedażowym. Z kolei Belava to sztuka bezpiecznego pedicure'u, na który w dzisiejszych czasach coraz więcej osób zwraca uwagę. Ta amerykańska marka przynosi proste, przyjemne i higieniczne rozwiązanie.

2015
W roku 2015 do rodziny Mii dołączyła marka Brow by Mii specjalizująca się w niespotykanej do tej pory usłudze profesjonalnej stylizacji i pielęgnacji brwi. Umożliwia stworzenie idealnych brwi dla każdej Klientki, podkreślając jej naturalne piekno i dodając pewności siebie.

2019
Rok 2019 był dla nas kolejnym przełomem. Pod nasze skrzydła trafiła profesjonalna marka gabinetowa nr.1 z Francji - PHYT'S. Te 100% naturalne kosmetyki produkowane są od 50 lat, a ponad 300 aktywnych fitokosmetyków posiada certyfikaty COSME BIO oraz QUALITE FRANCE. PHYT'S doskonale wpisuje się w trend naturalności, który według specjalistów jest jednym z najważniejszych trendów w kosmetyce, także profesjonalnej.

2021
W tym czasie uzupełniliśmy naszą naturoterapeutyczną ofertę o certyfikowane BIO olejki eteryczne amerykańskiej marki Plant Therapy.

2023
Wprowadzamy program handlowy Comarch ERP Optima / Comarch, jeden z najpopularniejszych programów dedykowanych dla małych i średnich przedsiębiorstw. 
 

AP Beauty 10 Lat