Kim jesteśmy


Kim jesteśmy...

   Pasja i profesjonalizm sprawiły, że już od ponad 16 lat specjalizujemy się we współpracy z salonami, gabinetami kosmetycznymi i SPA, doskonale rozumiejąc ich potrzeby oraz zapewniając odpowiednie wsparcie.

   Z sukcesem, w roku 2011, wprowadziliśmy do Polski jedną z najbardziej prestiżowych i dynamicznie rozwijających
się marek na rynku paznokci, amerykańską markę JESSICA®, stając się jej wyłącznym dystrybutorem.

   W przeciągu tego okresu nawiązaliśmy współpracę z kilkuset salonami w całej Polsce, nie tylko dzięki systematycznym udziałom w największych wydarzeniach branży kosmetycznej, ale również dzięki niezwykle dobrze ocenianej ofercie szkoleniowej.

   W roku 2014 odnieśliśmy kolejny ogromny sukces, wprowadzając do swojego portfolio na zasadach wyłączności angielskie marki Mii oraz Kissed by Mii. Mii specjalizuje się w makijażach tak zwanych „beauty” oraz pozabiegowych. Dzięki niej, salony oraz gabinety kosmetyczne czy SPA mogą odnieść podobny sukces, jak największe drogerie. Mii to niezwykłe połączenie niezaprzeczalnie najwyższej jakości produktów (także tych w 100% mineralnych), edukacji oraz niezbędnego wsparcia sprzedażowego.

   Z kolei Kissed by Mii, to nowy system opalania manualnego jak i natryskowego, oparty na organicznym DHA oraz wzbogacony minerałami morskimi. Produkty te, nie tylko ekskluzywnie się prezentują, pięknie pachną, ale także skutecznie nawilżają.

   W 2015 roku do rodziny Mii dołączyła marka Brow by Mii specjalizująca się w niespotykanej do tej pory usłudze profesjonalnej stylizacji i pielęgnacji brwi. Umożliwia stworzenie idealnych brwi dla każdej Klientki, podkreślając ich naturalne piękno i dodając im pewności siebie.

   W naszej ofercie znajduje się także Belava, oferująca sztukę bezpiecznego pedicure’u, na który w dzisiejszych czasach coraz więcej osób zwraca szczególną uwagę. Ta amerykańska marka przynosi proste, przyjemne oraz higieniczne rozwiązanie.

   Rok 2019 był dla nas kolejnym przełomem. Pod nasze skrzydła trafiła profesjonalna marka gabinetowa nr.1 z Francji - PHYT'S. Te 100% naturalne kosmetyki produkowane są od 50 lat, a ponad 300 aktywnych fitokosmetyków posiada certyfikaty COSME BIO oraz QUALITE FRANCE.

   Naszą naturoterapeutyczną ofertę uzupełniają także certyfikowane BIO olejki eteryczne amerykańskiej marki Plant Therapy.

   Jesteśmy dumni, że staliśmy się częścią tej branży. Chcemy serdecznie podziękować wszystkim naszym lojalnym Klientom, zarówno tym, którzy współpracują z nami od samego początku jak i tym nowym, którzy nawiązali współpracę w niedalekiej przeszłości. Ufam, że przyszłość należy do nas, niezależnie od tego jak bardzo nas zaskoczy.

Anna Porczyk-Suchodolska
właściciel AP Beauty
Piękno jest tym, co czujesz wewnątrz i co odbija się w Twoich oczach. Sophia Loren

W firmie AP misja określona jest następująco:

„Naszym celem jest wprowadzenie do gabinetów kosmetycznych profesjonalnych usług na najwyższym poziomie poprzez oferowanie markowego produktu w połączeniu z systemem szkoleń na światowym poziomie, co gwarantuje nam jak i gabinetom ciągły rozwój i zdobywanie lojalności klientów”.

Wizja, która wyznacza kierunek rozwoju firmy AP zamknięta jest w zdaniu:

„W przeciągu trzech lat 2020-2023 staniemy się jedną z najbardziej profesjonalnych firm działających w branży kosmetycznej, a nasze marki będą jednymi z najbardziej pożądanych wśród Profesjonalistów”. 

Co możemy Ci zaoferować?


  • pasję, wizję oraz zaangażowanie
  • innowacyjne myślenie, którego fundamentem jest jakość
  • profesjonalne, prestiżowe oraz selektywne marki
  • wyróżniającą się i niespotykaną ofertę szkoleniową
  • opiekę przedstawicieli regionalnych
  • wsparcie marketingowe i promocyjne