Belava

Belava

Belava to sztuka bezpiecznego pedicure'u.

Od początku istnienia Belava stara się żeby zabiegi przeprowadzone na jej produktach były bezpieczne i higieniczne. Priorytetem jest zminimalizowanie ewentualnych zagrożeń zdrowotnych i sprawienie by wizyta w salonie kosmetycznym była prawdziwą przyjemnością. Firma oferuje profesjonalistom z branży kosmetycznej sprzęt, który ma zaoszczędzić ich czas, fundusze oraz ograniczyć do minimum powierzchnię na której przeprowadzane są zabiegi.

Belava jest amerykańską marką, która rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku. Jako pierwsza została wprowadzona wanienka z wymiennymi wkładami, tak zwanymi linerami.  Dzięki temu rozwiązaniu maleje ryzyko zarażenia się chorobami bakteryjnymi, grzybiczymi i wirusowymi, a liczba nowych klientów w gabinetach stale wzrasta.

W odpowiedzi na potrzeby klientów, którzy pragnęli żeby zabieg pedicure był bardziej luksusowym doświadczeniem, Belava wprowadziła podgrzewacz i masażer do stóp.

Krokiem milowym w działalności firmy było wprowadzenie wielofunkcyjnego fotela zabiegowego, który nie wymaga czyszczenia instalacji wodnej. Fotel jest swojego rodzaju stacją dla wykonywania usług pedicure, manicure, woskowania oraz zabiegów na twarz.

Kontynuując innowacyjne podejście, Belava stworzyła mobilny podgrzewacz i masażer do pedicure. Urządzenie oferuje wspaniałe połączenie praktyczności i wzornictwa. Jednorazowe, wymienne wkłady do wanienki zapewniają bezpieczeństwo oraz higienę podczas pedicure’u.Praktyczność, wydajność, jakość i dbałość o higienę to cechy charakteryzujące Belavę. Jest to sztuka bezpiecznego pedicure’u dla nowoczesnego salonu kosmetycznego.